توجه

کاربر گرامی

طبق قوانین شما موظفید در هنگام خرید و در حضور فروشنده نسبت به دریافت کد فعالسازی و فعال کردن دستگاه همچنین استعلام اصالت اقدام نمایید بدیهی است در صورت عدم فعالسازی شرکت ترنج سرویس مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

چنانچه کارت گارانتی و کد فعالسازی به هر نحو از سوی فروشنده یا خریدار مفقود و معدوم یا در اختیار افراد غیره قرار گیرد مسئولیت ناشی از هر گونه سوءاستفاده بعهده آنها خواهد بود.
کد فعالسازی دستگاه در کارت گارانتی با پوشش محافظ مندرج گردیده است .

لذا خواهشمندیم در هنگام خرید کالا قبل از فعالسازی از یکسان بودن IMEI مندرج در کارت و دستگاه اطمینان حاصل نمائید همچنین در صورت مخدوش بودن پوشش محافظ حتما مراتب را با فروشنده کنترل نمایید ویا از طریق سامانه همتا نسبت به استعلام مالکیت دستگاه خود اقدام نمایید .

شما میتوانید در هر لحظه با مراجعه به سامانه همتا و یا شماره گیری #7777* نسبت به استعلام و فعال سازی دستگاه خود اقدام نمائید.

در صورت بروز مشکل برای کد فعالسازی مانند مخدوش شدن شماره ها هنگام پاک کردن پوشش محافظ یا ناخوانا بودن، شما میتوانید برای دریافت کد فعالسازی با ارسال مدارک خواسته شده اقدام نمایید .

اطلاعات ارسالی شما در سامانه ثبت خواهد شد لذا مسئولیت ارائه هر گونه اطلاعات نادرست و یا سوء استفاده از آن بر عهده شما خواهد بود.

فرم درخواست کد فعال سازی

کد فعالسازی تمامی دستگاه هایی که واردات شرکت ترنج افزار تابان می باشد برای کارت گارانتی با پوشش محافظتی درج گردیده است

لطفا قبل از فعالسازی نسبت به استعلام اصالت و اینکه محصول شما گارانتی شرکت ترنج افزار تابان می باشد از اینجا اطمینان حاصل فرمائید

لطفا نوع مالکیت دستگاه را انتخاب کنید *

در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید، کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود

تصاویری که با عبارت (الزامی) مشخص شده است می بایست حتما ارسال گردد. جهت تسریع روند بررسی توصیه می کنیم کلیه تصاویر درخواستی در قسمت پایین را ارسال کنید. (هر عکس حداکثر ۲ مگابایت)