درباره‌ی ترنج

شرکت ترنج افزار تابان در سال 1388 با هدف فعالیت در حوزه تجهیزات دیجیتال تاسیس و با دارا بودن مدیران با تجربه در این حوزه تبدیل به یکی از بزرگترین وارد کنندگان و توزیع کنندگان رسمی محصولات دیجیتال گردید این شرکت با سیاست گذاری موفق توانسته جزو شرکت های برتر در خصوص توزیع محصولات پیشرفته و هوشمند گردد .

شرکت ترنج ، همواره با بکار گیری دانش و تکنولوژی روز در حل مسائل روزمره بر آن شده است تا با عرضه ی محصولات با کیفیت و بروز، کاربران خود را به سمت سبک زندگی هوشمند تر ، سریع تر و راحت تر سوق دهد که از آن جمله میتوان به راه اندازی یکی از جامع ترین و بروز ترین پورتال های اینترنتی و همچنین مرکز خدمات پس از فروش اشاره کرد.

در امتداد فروش یک کالا خدمات پس از فروش و گارانتی نقش پر رنگی در مشتری مداری ایفا میکند لذا شرکت ترنج با بکار گیری تکنولوژی های بروز و استفاده از افراد با سابقه و متخصص در حوزه خدمات پس از فروش اقدام به راه اندازی مرکز سرویس و گارانتی جهت ارائه خدمات مناسب و در خور مصرف کننده ایرانی نموده است.

دفتر خدمات ترنج سرویس با کسب مجوز های لازم از سازمان ها و نهاد های قانونی و با به کار گیری مجهز ترین دستگاه ها و فناوری های تعمیرات با کادری حرفه ای و مجرب بر اساس استاندارد های بین المللی و قوانین داخلی آماده ارائه خدمات به کاربران محصولات خود میباشد.

هدف ما ارئه خدمات شایسته و سریع با کیفیت بالا و قابل اعتماد با تکیه بر دانش فنی پرسنل مجرب وبا استفاده از قطعات و تجهیزات پیشرفته مطابق با استاندارد های بین المللی میباشد.